Telefon

+48 732 082 892

Lutomierska 123, 91-041

Łódź

O nas

Kim jesteśmy

O NAS

Kiedy człowiek podejmie decyzję o wyjściu z nałogu, zaczyna dążyć do obranego przez siebie cel. Niejednokrotnie droga ta jest kręta, przeplatająca ze sobą zarówno sukcesy, jak i porażki na tym polu. Samo przyznanie się przed sobą o byciu alkoholikiem jest trudne. Kolejny trud czeka człowieka podczas stawiania pierwszych kroków na leczeniu. Warto, aby takie działania jak psychoterapia były poparte wcześniejszym przygotowaniem swojego organizmu do długotrwałych działań antyalkoholowych. Dobrym wyborem jest tutaj skierowanie się na proces odtruwania alkoholowego. Jest ono bardzo pomocne. Znacznie wzmacnia organizm, umożliwia osiągnięcie homeostazy, uzupełnia wszelkie niedobory – w skrócie: całościowo wzmacnia organizm i poprawia kondycję. Bardzo często bez odpowiedniego przygotowania dalsze etapy leczenia są niemalże nierealne do wykonania.


Za pomocą odtruwania alkoholowego, oprócz samego wzmacniania organizmu, z organizmu Pacjenta usuwane są toksyny, które stanowią główny efekt uboczny trawienia alkoholu, szczególnie w sytuacji, kiedy konsumpcja jest nadmierna i długotrwała.

W trosce o dobro i komfort naszych Pacjentów jesteśmy jednym z nielicznych miejsc na terenie Łodzi, które oferuje wizyty domowe wraz z opieką medyczną. Nasi lekarze dbają o pełen profesjonalizm odtruwania wraz z zastosowaniem odpowiednich środków farmakologicznych i innych wyrobów medycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego organizmu podawanych w formie kroplówki, dzięki czemu gwarantowane jest natychmiastowe odczucie ulgi.

Nasze działania charakteryzuje fachowa pomoc, duże doświadczenie, empatia i dyskrecja, a także umiejętność zindywidualizowania swoich działań pod potrzeby danego Pacjenta.

48

Specjalistów

97%

Zadowolonych klientów

30

Certyfikatów

25+

Lat doświadczenia

Przygotowanie

Specjaliści od odtruwania
alkoholowego w domu Pacjenta

Samo podjęcie decyzji o zerwaniu z nałogiem to dopiero początek. Często jest tak, że pojawiające się w trakcie odwyku różne problemy są barierą nie do przeskoczenia. Korzystając z usług naszego gabinetu nie trzeba specjalnie jeździć do placówki i narażać się na dyskomfort. Wystarczy jeden telefon, a nasz zespół medyczny zapuka do drzwi Pacjenta oferując dokładnie taką pomoc, jaka będzie niezbędna w indywidualnym przypadku. Pomogliśmy już licznej grupie osób zamieszkujących Łódź, jak i najbliższe okolice.

Nie wahaj się – zadzwoń i sprawdź nasze usługi:

Kontakt

Działanie

Skuteczne odtrucia alkoholowe
w Łodzi i okolicach

Nasz gabinet posiada liczne cechy, które sprawiają, że jest to odpowiednie miejsce do wykonania odtruwania alkoholowego, a opieka, którą proponujemy jest na najwyższym poziomie. Tym samym, możemy pochwalić się:

  • skuteczną pomocą, która minimalizuje nieprzyjemne objawy nadmiernego i długotrwałego spożywania napojów alkoholowych,
  • rozległą wiedzą i doświadczeniem w procesie odtruwania alkoholowego – nasi lekarze poradzą sobie nawet w ciężkich przypadkach i są przeszkoleni w taki sposób, aby ich działania były skuteczne i bezpieczne, uwzględniające indywidualne potrzeby danej osoby,
  • profesjonalizmem, ale także miłym i uprzejmym podejściem do każdej osoby – szczerze chcemy pomóc podczas tego trudnego procesu,
  • priorytetem dla nas jest dobro Pacjenta, a także bezpieczeństwo naszych działań,
  • wyposażeniem naszego gabinetu – zawiera on jedynie skuteczne i sprawdzone środki medyczne,
  • dojazdem do Pacjenta,
  • umożliwieniem powrotu do odpowiedniej kondycji fizycznej i psychicznej,
  • Stałą opieką medyczną – nasi Pacjenci mają gwarancję znajdowania się pod ciągłą kontrolą medyków.

Masz problem – zadzwoń.
Pomożemy.

Kontakt

Bezpieczeństwo

Opieka specjalistów

Profesjonalizm

Indywidualne podejście

Komfort

Zabieg przeprowadzony w domu

Zadzwoń do nas!